IceWarp

Kontaktní osoba

filip.korbel@icewarp.com - CSO - sales@icewarp.com

Základní informace o společnosti

Informační technologie

CZ: IceWarp pokrývá všechny aspekty týmové spolupráce a produktivity. Poskytuje podnikům cenově dostupné, hladce integrované a snadno použitelné komunikační řešení.

EN: IceWarp covers all aspects of business collaboration and productivity. Providing businesses with affordable, seamlessly integrated and easy to use communications solution.

Základní informace o produktu / řešení

IceWarp
Czech Collaboration and Communication Platform Solutions
Východní Afrika
Austrálie a Oceánie
Sahel
Severní Amerika
Střední Afrika
Severní Afrika
Jižní Amerika
Východní Asie
Střední a jihovýchodní Evropa
Střední Asie
Střední Amerika a Karibik
Jihovýchodní Asie
Západní Evropa
Východní Evropa
Jižní Asie
Jižní Afrika
Skandinávské zeme
Blízký východ

CZ: Zabezpečený profesionální email na vlastní doméně a revoluční integrace s chatem. Sdílené kalendáře pro jednoduché plánování. Spolupráce v reálném čase pro každý tým a projekt s TeamChatem. Video konference s možností neomezeného nahrávání. Cloudové úložiště, aby byly vaše soubory dostupné kdykoli na všech zařízeních. Online dokumenty s jednoduchým sdílením a kolaborativními úpravami. Desktopové a mobilní aplikace.

EN: Secure professional email on own domain and revolutionary integration with chats. Shared calendars for smooth planning. Real-time collaboration for every team and project with TeamChat. Video conferencing with unlimited recording. Cloud storage so all your files are available anytime on all your devices. Online documents with easy sharing and collaborative editing. Desktop and Mobile apps.

Více informací
Service