BiQ Group

Kontaktní osoba

Ivo Vedra - ivo.vedra@bootiq.io

Základní informace o společnosti

Informační technologie

BiQ Group vás provede výzvami digitálního světa. Více než 400členný tým působí ve dvanácti pobočkách v Česku a na Slovensku. Sestavili jsme tým expertů s unikátním know-how a kompetencemi, kteří jsou připraveni na každý typ projektu. Analyzujeme, vyvíjíme, testujeme. Dodáme konzultanty i marketingové experty. Naše kompetence: development (Kentico, Front-end & Back-end PHP, React, Java, Python, DevOps) ERP - SAP, Řízení a digitalizace procesů (Atlassian), Integrace systémů, BI a marketing.

Poznámka

Zahrnuje produkty dceřiných společností BOOTIQ, Bluesoft, Novasoft, EEA a PUX

Základní informace o produktu / řešení

B!Q Shop
Czech Digital eCommerce and eShop Solutions
Severní Amerika
Střední a jihovýchodní Evropa
Západní Evropa

Pokud potřebujete web, produktovou stránku nebo kompletní e-shop, náš tým odborníků má pro vás připravené řešení přímo na míru. Realizujeme e-shopy všech velikostí, od krabicových řešení po plně individuální vývoj v oblastech B2B i B2C.

Více informací
Kentico
Czech Digital eCommerce and eShop Solutions
Austrálie a Oceánie
Severní Amerika
Střední a jihovýchodní Evropa
Střední Asie
Jihovýchodní Asie
Západní Evropa
Jižní Asie

Eshopy navrhujeme dle zákazníkových potřeb na robustní platformě Kentico, která nabízí silný ecommerce modul pro provoz eshopu a zároveň neomezuje custom vývoj zákaznických funkcí integrací externích systémů (ERP, sklady, účetní systémy), bez kterých se kvalitní eshop neobejde.

Více informací
Service