KTK SOFTWARE s.r.o.

Contact person

Ing. Jaromír Kotek - obchod@ktksoftware.cz

Basic company information

Information Technology

CZ: Společnost KTK SOFTWARE s.r.o. realizuje dodávky ucelených informačních systémů a zákaznických řešení, která respektují konkrétní představy, specifické potřeby a vize zákazníků a posilují tak významných způsobem jejich konkurenční výhody. Společnost je tvořena kvalifikovaným týmem pracovníků, který využívá nejnovějších poznatků, praktických znalostí a zkušeností z realizovaných projektů a řešení.

Basic information about the product/solution

KTKw
Czech Innovative Management and Office Solutions
Central and South-Eastern Europe

CZ: Specializujeme se na vývoj a implementaci ERP informačního systému KTKw pro malé, střední i velké společnosti. Nabízíme řešení pro obchod, sklad, výrobu (zakázková, kusová, sériová výroba, APS systém pro pokročilé plánování a řízení výroby) a služby. Oborové řešení - unikátní podpora práce s rozměrovým (hutním) materiálem (podpora pro dělení materiálu, optimalizace řezných plánů), napojení na podpůrné výrobní programy.

More information
KTK - QMS
Czech Innovative Management and Office Solutions
Central and South-Eastern Europe

CZ: Aplikace KTK – QMS pro řízení neshodné výroby a reklamací může fungovat nezávisle na používaném informačním systému, tj. s možností ručního zadávání údajů o neshodách nebo s využitím importu dat z jiných zdrojů. Tento jednoduchý a velmi praktický nástroj se zaměřuje na evidenci a kategorizaci neshod, pomáhá najít jejich příčinu a umožňuje najít systémové závady, které ve firmách a společnostech k neshodám vedou

More information
Service