Bee Interactive s.r.o.

Kontaktní osoba

Jan Sovák - lukas.polame@easycargo3d.com

Základní informace o společnosti

Logistika, Transport

CZ: Společnost Bee Interactive s.r.o. byla založena v roce 2014 a zaměřuje se na vývoj a distribuci vlastního produktu EasyCargo - Plánujte nakládku efektivně pro optimalizaci logistiky. Aplikace je poskytována přímo v prohlížeči jako SaaS ve více než 12 jazycích do celého světa.

EN: Bee Interactive s.r.o. was founded in 2014 and focuses on the development and distribution of its own product EasyCargo - Load efficiently to help with optimization of transport. The application is provided directly in the browser as SaaS in more than 12 languages to the whole world.

Základní informace o produktu / řešení

EasyCargo - Load efficiently
Czech IoT Solutions
Czech Digital Transport Solutions
Austrálie a Oceánie
Severní Amerika
Jižní Amerika
Východní Asie
Střední a jihovýchodní Evropa
Střední Amerika a Karibik
Západní Evropa
Východní Evropa
Jižní Asie
Skandinávské zeme
Blízký východ

CZ: EasyCargo je online software, který vám pomůže naplánovat nejefektivnější rozložení položek v nakládce. Stačí zadat rozměry a případná omezení položek (např. nestohovat, neklopit, neotáčet) a EasyCargo navrhne řešení ve formě plánu nakládky kamionu či kontejneru. Můžete vytvořit náhled s podrobnostmi o plánu nakládky ve formátu pdf nebo sdílet výsledek se zákazníky nebo dodavateli prostřednictvím odkazu.

EN: EasyCargo is a loading software for trucks and containers (also called load planner or load planning software). Such an online truck and container calculator helps you plan your loading using the most optimized distribution of cargo items in the given cargo space. You just enter the dimensions and eventual constraints of articles (e.g. non-stackable, non-tiltable, non-rotatable) to be loaded and EasyCargo will propose a solution in the form of a load plan. You can generate a print report with details of the loading plan or share the result with your customers/vendors via a link.

Více informací