MEMOS Software

Kontaktní osoba

Daniel Bohuslav - daniel.bohuslav@memos.cz

Základní informace o společnosti

Informační technologie

CZ: Tvoříme software od roku 2003 a naše klávesnice mají od té doby na svědomí přes 1000 úspěšných projektů. Najdete mezi nimi desktopové, webové i mobilní aplikace na míru, podnikové informační systémy, webové stránky i chytrý hardware. Pokud se chcete zbavit starostí s IT, rádi vám zajistíme spolehlivou podporu. Sídlíme v Praze, ale pracujeme pro klienty z celého světa. Pomocí nových technologií umíme zjednodušit vaši práci, ušetřit náklady a poskytnout lepší uživatelský zážitek.

EN: We develop software since 2003 and our keyboards have delivered over 1000 successful projects. These include desktop, web, and mobile applications, enterprise IT systems, and smart IoT devices. If you want to save your energy while running a smooth infrastructure we will be happy to provide reliable IT support. We are located in Prague and we serve clients all over the world. New technology enables us to simplify your work, reduce costs, and offer a better user experience.

Poznámka

K našim klientům patří mimo velkých i malých podniků také Poslanecká sněmovna ČR a přední české univerzity.

Základní informace o produktu / řešení

Vývoj software a IoT řešení na míru
Czech IoT Solutions
Czech Innovative Management and Office Solutions
Czech e-Government Solutions
Czech Digital Network Security and Cyber Security Solutions
Czech Digital eCommerce and eShop Solutions
Austrálie a Oceánie
Severní Amerika
Východní Asie
Střední a jihovýchodní Evropa
Západní Evropa
Východní Evropa
Skandinávské zeme

CZ: Vyvíjíme software a IoT řešení s důrazem na uživatelskou jednoduchost. Naší specialitou je umělá inteligence, automatizace a internet věcí.

EN: We design custom software and IoT solutions with user simplicity in mind. Our specialty is business automation, machine learning, and the internet of things.

Více informací