CCFR SOFTWARE, s.r.o.

Kontaktní osoba

Jiří Fuchs - jiri.fuchs@ccfr.cz

Základní informace o společnosti

Informační technologie

Investiční software nabízený formou předplatného. Software as a Service/ Fintech as a Service/ Investment as a Service. Aktuální ohodnocení akcií, Investiční strategie, Profesionální investiční nástroje.

Základní informace o produktu / řešení

Analytical Platform - Pro Plan
Czech FinTech Solutions
Severní Amerika
Západní Evropa

Naše investiční strategie využívající umělé inteligence jsou poskytovány inovativní formou Do it Yourself investičního software. Výhodou tohoto přístupu je: A) vyšší zhodnocení a nižší propady v portfoliu, B) možnost okamžitého výběru portfolia bez zbytečných poplatků, odbourání neefektivních prostředníků, C) 25 krát vyšší pojištění oproti investování do fondů či v bance (platí pouze pro uživatele z EU). Například strategie AP US Large-Cap Hedged 1.5X Shares dosahuje v průměru o 83 % vyššího zhodnocení než index S&P 500, při 3 krát menším maximálním propadu portfolia.

Více informací
Analytical Platform - Premium Plan
Czech FinTech Solutions
Severní Amerika
Západní Evropa
Východní Evropa

Využíváním našeho investičního software klienti získávají: A) lepší výkonnost, přičemž zároveň šetří náklady na výzkumný a analytický tým, B) přesné podklady pro validaci jejich investičních rozhodnutí směrem k regulatorním orgánům, C) aktuální informace a podklady pro komunikaci s klienty.

Více informací